Ebeveynler Bizi Seviyor

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Biz Kimiz
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
Image
İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Özel YILDIZLAR Anaokulu 3 ila 6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir kuruluştur. Okulun sınıfları altışar kişilik olup sınıflar yaş gruplarına göre oluşturulmuştur. Kurumumuzda değerler eğitimi, atölye çalışmaları, robotik kodlama gibi faaliyetlerin yanı sıra psikolojik danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Uzman kadromuz ve danışma kurulumuz ile beraber çocukların sosyal gelişimine önem vermekte ve bu bağlamda kurum içerisinde fiziksel mesafe ve hijyen kurallarını göz önüne alarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
Image
Misyonumuz; dünya ölçeğinde üstün nitelikli insan yetiştirmektir. Öğrencilerimizi zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal yönden geliştiriyoruz. Böylece onlara geleceğin bilim insanları, sanatçıları, yazarları, liderleri, sporcuları ve kâşifleri olma yolunu açıyoruz.
Image
Geleceğe yön veren bir eğitim kurumu olarak yetiştirdiğimiz farkındalık sahibi insanlarla daha nitelikli bir toplum ve daha yaşanabilir bir dünya inşa etmektir.
Image
Image
Yıldızlar Anaokulu

2002'den beri sehrinizdeki en iyi çocuk akademisi

Degerler
0%
Egitim & Bakım
0%
Eglence
0%
” Sonuçlar sıkı çalışmayı tanımlar " ve çalışmalarımızı buna dayandırırız, böylece çocuğunuz daha iyi bir sonuç alır ve sonsuza dek daha iyi sonuçlar elde etmeye alışır. Amacımız onları gelecek için hazırlamak ve yoluna çıkan herhangi bir zorluk için uygun hale getirmektir.
Şimdi Yerinizi Ayırtın

Çocugunuzu Kaydetmek için Arayın

WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Danışmanımızla İletişime Geç